nawadnianie

Automatyczne systemy nawadniania to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale także dbałość o środowisko naturalne, ich zastosowanie pozwala na odpowiedzialne dysponowanie naturalnymi zasobami oraz dostarczanie roślinom odpowiedniej ilości wody. Automatyczne stero-wniki systemu monitorują cały cykl, a czujniki przyczy-niają się do oszczędnego zużycia wody, wyłączając nawadnianie w czasie deszczu.

Kup teraz

Naszą misją jest tworzenie, rozwijanie
i pielęgnacja szeroko rozumianych terenów zielonych, zarówno w przestrzeni publicznej, jak i prywatnej oraz chęć czynienia otoczenia pięknym, przyjaznym
i funkcjonalnym. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebuje nas klient: dostarczamy produkty, projektujemy rozwiązania, szkolimy i doradzamy.

NEWS ROOM

Posiadamy kompleksowe systemy dla małych i dużych powierzchni o zróżnicowanej charakterystyce i funkcjo-nalności. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, a także produktom najwyższej jakości możemy zapewnić zdrowy i zadbany każdego terenu zielonego. Oferujemy pełną gamę renomowanych produktów światowych liderów w nawadnianiu: Rain Bird, Solem,

K-Rain, Hunter, Weathermatic.

Zniewalająca wygoda

w trosce o środowisko

Automatyczne systemy nawadniania to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale także dbałość o środowisko naturalne, ich zastosowanie pozwala na odpowiedzialne dysponowanie naturalnymi zasobami oraz dostarczanie roślinom odpowiedniej ilości wody. Automatyczne sterowniki systemu monitorują cały cykl, a czujniki przyczyniają się do oszczędnego zużycia wody, wyłączając nawadnianie w czasie deszczu.

Posiadamy kompleksowe systemy dla małych i dużych powierzchni o zróżnicowanej charakterystyce i funk-cjonalności. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, a także produktom najwyższej jakości możemy zapew-nić zdrowy i zadbany każdego terenu zielonego. Oferujemy pełną gamę renomowanych produktów światowych liderów w nawadnianiu: Rain Bird, Solem, K-Rain, Hunter, Weathermatic.

na nadchodzący sezon

Sprawdź nasze rozwiązania i nowości

Innowacyjna technologia w dziedzinie nawadniania

SOLEM

Do tej pory zarządzanie oraz monitorowanie systemów irygacyjnych w ogrodzie Twoich klientów wymagało regularnych wizyt na miejscu. Zobacz jak wiele w Twojej pracy może zmienić zdalny dostęp.

Do tej pory zarządzanie oraz monitorowanie systemów irygacyjnych w ogrodzie Twoich klientów wymagało regularnych wizyt na miejscu. Zobacz jak wiele w Twojej pracy może zmienić zdalny dostęp.


Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy opowiedzą Ci o najnowszych rozwiązaniach firmy SOLEM, którą już od najbliższego sezonu Drago wprowadza premierowo do swojej oferty. Produkty Solem to doskonałe rozwią-zanie zarówno dla przydomowych ogrodów, jak i rozle-głych terenów zielonych.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy opowiedzą Ci o najno-wszych rozwiązaniach firmy SOLEM, którą już od najbliższego sezonu Drago wprowadza premierowo do swojej oferty. Produkty Solem to doskonałe rozwiązanie zarówno dla przydomowych ogrodów, jak
i rozległych terenów zielonych.

Innowacyjna technologia
w dziedzinie nawadniania

Dowiedz się więcej >>>

Materiały
do pobrania

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Jeśli wśród opublikowanych materiałów nie znalazłeś czegoś co jest Ci potrzebne, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadcze-niem. Jeśli wśród opublikowanych materiałów nie znalazłeś czegoś co jest Ci potrzebne, skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy!

Wszelkie prawa zastrzeżone © Drago Sp. z o.o. Sp. k.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Drago Sp. z o.o. Sp. k.