POSESJE PRYWATNE

Samodzielny i inteligentny ogród

Zdalny dostęp do Twojego ogrodu

Automatyczny system nawadniania to podstawowe rozwiązanie, dzięki któremu zieleń w Twoim otoczeniu, niezależnie od zmienia-jących się warunków atmosferycznych, pozostanie zawsze w najle-pszej kondycji.

Zajmujemy się dostarczaniem kompleksowych rozwiązań w zakresie automatycznych systemów nawadniania dla szeroko pojętych terenów zielonych oraz prac projektowych w tym zakresie.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Solem możesz teraz łatwo zarządzać swoim ogrodem ze swojego smartfona! Urządzenia systemu, połączone z lokalnymi stacjami pogodowymi i czujnikami monitorującymi zużycie wody, umożliwiają Ci inteligentne nawa-dnianie.

Do tej pory zarządzanie oraz monitorowanie systemów irygacyjnych w ogrodzie Twoich klientów wymagało regularnych wizyt na miejscu. Zobacz jak wiele w Twojej pracy może zmienić zdalny dostęp.


Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy opowiedzą Ci o najnowszych rozwiązaniach firmy SOLEM, którą już od najbliższego sezonu Drago wprowadza premierowo do swojej oferty. Produkty Solem to doskonałe rozwią-zanie zarówno dla przydomowych ogrodów, jak i rozle-głych terenów zielonych.


Praktyczne i proste rozwiązanie dla Twojego ogrodu!

BL-IP

sterownik

sterownik

nakranowy

BL-NR

sieciowy sterownik nawadniania

SMART-IS

więcej >>>
więcej >>>
więcej >>>

Automatyczny system nawadniania to podstawowe rozwiązanie, dzięki któremu zieleń w Twoim otoczeniu, niezależnie od zmieniających się warunków atmosfe-rycznych, pozostanie zawsze w najlepszej kondycji.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Solem możesz teraz łatwo zarządzać swoim ogrodem ze swojego smartfo-na! Urządzenia systemu, połączone z lokalnymi stacjami pogodowymi i czujnikami monitorującymi zużycie wody, umożliwiają Ci inteligentne nawadnianie.

Kup produkt
Kup produkt
Kup produkt

POZOSTAŁE PRODUKTY

SYSTEMU SOLEM

SPRAWDŹ

Pobierz aplikację

Dostępne w wersji webowej i mobilnej.
Aplikacja MySOLEM łączy i kontroluje wszystkie
zdalnie sterowane urządzenia w Twoim ogrodzie.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Drago Sp. z o.o. Sp. k.