Systemy automatycznego Nawadniania

szkolenia 2023/2024

Zapraszamy na dwustopniowe szkolenia z systemów automatycznego nawadniania stosowanych w przydomowych ogrodach do 2000 m2, jak również w obiektach publicznych.

Rozwijaj swoje umiejętności i kompetencje z Drago

Nasza oferta szkoleniowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie instalatorów, projektantów oraz innych osób zajmujących się pielęgnacją i tworzeniem terenów zieleni. Jeśli szukasz informacji lub chcesz pogłębić wiedzę na temat najnowszych rozwiązań i technologii w zakresie projektowania, instalacji oraz wycen systemów automatycznego nawadniania zapraszamy na szkolenia z Drago w sezonie 2023/2024.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

*WYSYŁAJĄC FORMULARZ AKCEPTUJESZ REGULAMIN
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
1

Czy zdarzyły Ci się problemy z projektowaniem systemów nawadniania lub miałeś wątpliwości z poprawnością projektu, który otrzymałeś?

POPRAWNY PROJEKT TO POŁOWA SUKCESU

Dobry projekt to taki, który spełnia wymagania klientów oraz zapewnia odpowiednie nawodnienie roślin w ogrodzie uwzględniając oszczędność wody i energii. Na naszych szkoleniach dowiesz się jakie są etapy poprawnego projektowania systemu automatycznego nawadniania, zaczynając od pomiarów poprzez dobór odpowiednich elementów do końcowej oferty dla klienta.

2

Czy miałeś kłopot z odpowiednim ustawieniem parametrów sterowania lub upewnieniem się, że montaż wszystkich elementów nawadniania został wykonany poprawnie?

NIEZAWODNY SYSTEM OPARTY NA WIEDZY I PRAKTYCE

Znajomość specyfiki produktów, ich doboru oraz zalet ułatwi Ci montaż systemu automatycznego nawadniania zarówno w prywatnych ogrodach do 2000 m2 jak i w obiektach publicznych o większej powierzchni, np. obiektach sportowych. Na szkoleniu dowiesz się na co zwracać uwagę podczas testów szczelności podłączeń danych urządzeń. Przedstawimy i wyjaśnimy metody regulacji kątów opadów wody, a także chętnie podzielimy

3

Każdy z nas ma obawy związane z wprowadzaniem nowych technologii do naszego życia. Rozwoju nie zatrzymamy. Warto więc je poznawać i wykorzystywać ich zalety dla większej wygody życia i oszczędności czasu w dniu codziennym.

INTELIGENTNE STEROWANIE – PROSTE I EFEKTYWNE

Dowiesz się o zaletach i korzyściach zdalnego sterowania nawadnianiem za pomocą smartphone. Odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania i problemy związane z konfiguracją, parowaniem i dostępem sieci WiFi. Przekonasz się jakie to jest proste  w użytkowaniu, a zarazem wartościowe dla Twoich klientów.

4

Czy miałeś kiedyś dylemat, jaką pompę zaproponować swojemu klientowi, aby sprostała jego wymaganiom i potrzebom?

ODPOWIEDNIA POMPA TO OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I WODY

Podczas szkolenia wytłumaczymy Ci jakie są czynniki doboru odpowiednich pomp do danych systemów nawadniania. Dowiesz się jak sobie radzić z niskim czy zmiennym ciśnieniem wody i co zrobić, aby je wyregulować. Przekonasz się, że takie zalety jak cicha praca urządzenia, realne oszczędności w rachunkach za energię i wodę oraz łatwy montaż są wartościami, w które klienci są skłonni zainwestować większe środki.

5

Czy rozwój trendów w systemach nawadniania i trendów związanych ze stylem życia ma wpływ na rozwój Twojego biznesu?

NOWE TRENDY W NAWADNIANIU

Aby rozwijać swój biznes trzeba rozumieć przyczyny i kierunki rozwoju produktów, jak również śledzić zmieniające się zachowania i potrzeby klientów. Zaprezentujemy Ci nowe produkty i rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wypływają pozytywnie na środowisko i ich użytkowników.

6

Czy lubisz dzielić się wiedzą, poznawać nowych, ciekawych ludzi?

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

W czasie naszych szkoleń kładziemy duży nacisk na atmosferę i wzajemny szacunek. Dużą wartością dla uczestników jest wzajemne poznawanie się, dyskusje, wymiana doświadczeń i swobodna atmosfera.

Nasza oferta szkoleń jest skierowana zarówno do początkujących instalatorów jak i do doświadczonych specjalistów. Zakres wiedzy pomoże Ci lepiej zrozumieć złożoność specyfiki różnych rozwiązań w zależności od potrzeb i zastosowania.

do 10.04.2024

1000
Bon szkoleniowy

10% zniżki na cały asortyment Drago. Do wykorzystania na jednorazowy zakup na min. kwotę 1000 zł netto (max. 10 000 zł netto).

Agenda
szkolenia

Agenda - szkolenie stopień I
Pobierz
Agenda - szkolenie stopień II
Pobierz
TRYB
STACJONARNY
CZAS TRWANIA
– 7 GODZ.
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA
SZKOLENIA
BON
SZKOLENIOWY

Zakup szkolenia

Systemy Automatycznego Nawadniania
Stopień I
400
zarejestruj się
Woda i Światło w terenach zieleni
Stopień II
400
zarejestruj się