Wiosenne nawożenie trawnika ma kluczowe znaczenie dla jego dalszego rozwoju i kondycji przez cały sezon. Po okresie zimowym trawa potrzebuje dodatkowych składników odżywczych, aby szybko się zregenerować i przygotować do sezonu wegetacyjnego.

Naturalna technologia dla trawy

Firma DCM ma ponad 40 letnie doświadczenie w produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości nawozów na bazie organicznych i naturalnych składników.

Nawozy są opracowywane z wykorzystaniem innowacyjnej technologii MINIGRAN®, która pozwala utrzymać trawnik w doskonałej kondycji przez cały sezon.
Nawozy organiczne DCM gwarantują przyjazne i korzystne dla środowiska nawożenie. Testy wielokrotnie wykazały, że nawozy DCM w znacznie mniejszym stopniu przedostają się do środowiska, zwiększając w ten sposób swoją wydajność.
Unikalna TECHNOLOGIA MINIGRAN® zapewnia równomierną dystrybucję nawozów i różnorodne składniki, korzystne dla zróżnicowanego biologicznie życia gleby.

Ciągły wzrost trawy

Nawóz organiczno - mineralny o wyjątkowo długotrwałym działaniu

Ogranicza wypłukiwanie

Szybki wzrost wiosną lub po wysianiu

Dzięki specyficznemu składowi, łącząc zarówno szybko działające składniki z niezwykle wysoką zawartością azotu, DCM Start jest idealnym nawozem gwarantującym szybki wzrost wiosną lub po wysianiu.

Większa gęstość i piękny nasycony kolor murawy

Ze względu na unikalny proces produkcji, granulat MINIGRAM® sprawia, że murawa jest gęstsza z głębszym ukorzenieniem, a barwa jest bardziej zielona. Jego idealna dystrybucja zapewnia równomierny wzrost oraz zapewnia piękny kolor, nie pozostawiając plam.

Przyjazne i korzystne dla środowiska nawożenie

Technologia MINIGRAN® i nawozy organiczno-mineralne to harmonijna, zintegrowana formuła składająca się z wysokiej jakości komponentów mineralnych, które są źródłem odżywczym gleby i wpływają na jej witalność. Drań potrzebuje różnych źródeł węgla, które przyciągają, występujące w niej, pożyteczne organizmy, takie jak bakterie i grzyby. MINIGRAM® tworzy mały ekosystem, który wpływa korzystnie na gęstość darni, jej korzeni i zdrowia roślin.

Zakładasz ogrody, trawniki, instalujesz systemy automatycznego nawadniania lub świadczysz serwis swoim klientom to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Przy zakupie całej EURO palety - 36 szt / mix nawozów, otrzymasz

Doradcy techniczno-handlowi

Wybierz województwo:
Łukasz Kołodziej
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: +48 695 418 339
e-mail: l.kolodziej@drago.pl
Michał Gortat
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: +48 695 418 309
e-mail: m.gortat@drago.pl
Łukasz Kołodziej
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: +48 695 418 339
e-mail: l.kolodziej@drago.pl
Michał Gortat
Doradca Techniczno-Handlowy
tel.: +48 695 418 309
e-mail: m.gortat@drago.pl