Medium length hero heading goes here

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat.

Odkryj MAGIĘ
swojego OGRODU

Woda i ŚWIATŁO 
W TERENACH ZIELENI

szkolenia 2024

Dowiedz się jaki sposób kreować magiczną atmosferę w ogrodzie za pomocą inteligentnego oświetlenia

Systemy automatycznego Nawadniania

szkolenia 2024

Dowiedz się jaki sposób kreować magiczną atmosferę w ogrodzie za pomocą inteligentnego oświetlenia

Rozwijaj swoje umiejętności i kompetencje z Drago

Nasza oferta szkoleniowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie instalatorów, projektantów oraz innych osób zajmujących się pielęgnacją i tworzeniem terenów zieleni. Jeśli szukasz informacji lub chcesz pogłębić wiedzę na temat najnowszych rozwiązań i technologii w zakresie projektowania, instalacji oraz wycen systemów automatycznego nawadniania zapraszamy na szkolenia z Drago w sezonie 2023/2024.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

*WYSYŁAJĄC FORMULARZ AKCEPTUJESZ REGULAMIN
Dziękuję! Twoje zgłoszenie zostało odebrane!
Ups! Coś poszło nie tak podczas przesyłania formularza.
1

Czy zdarzyły Ci się problemy z projektowaniem systemów nawadniania lub miałeś wątpliwości z poprawnością projektu, który otrzymałeś?

POPRAWNY PROJEKT TO POŁOWA SUKCESU

Dobry projekt to taki, który spełnia wymagania klientów oraz zapewnia odpowiednie nawodnienie roślin w ogrodzie uwzględniając oszczędność wody i energii. Na naszych szkoleniach dowiesz się jakie są etapy poprawnego projektowania systemu automatycznego nawadniania, zaczynając od pomiarów poprzez dobór odpowiednich elementów do końcowej oferty dla klienta.

2

Czy miałeś kłopot z odpowiednim ustawieniem parametrów sterowania lub upewnieniem się, że montaż wszystkich elementów nawadniania został wykonany poprawnie?

NIEZAWODNY SYSTEM OPARTY NA WIEDZY I PRAKTYCE

Znajomość specyfiki produktów, ich doboru oraz zalet ułatwi Ci montaż systemu automatycznego nawadniania zarówno w prywatnych ogrodach do 2000 m2 jak i w obiektach publicznych o większej powierzchni, np. obiektach sportowych. Na szkoleniu dowiesz się na co zwracać uwagę podczas testów szczelności podłączeń danych urządzeń. Przedstawimy i wyjaśnimy metody regulacji kątów opadów wody, a także chętnie podzielimy

3

Każdy z nas ma obawy związane z wprowadzaniem nowych technologii do naszego życia. Rozwoju nie zatrzymamy. Warto więc je poznawać i wykorzystywać ich zalety dla większej wygody życia i oszczędności czasu w dniu codziennym.

INTELIGENTNE STEROWANIE – PROSTE I EFEKTYWNE

Dowiesz się o zaletach i korzyściach zdalnego sterowania nawadnianiem za pomocą smartphone. Odpowiemy na najczęściej pojawiające się pytania i problemy związane z konfiguracją, parowaniem i dostępem sieci WiFi. Przekonasz się jakie to jest proste  w użytkowaniu, a zarazem wartościowe dla Twoich klientów.

4

Czy miałeś kiedyś dylemat, jaką pompę zaproponować swojemu klientowi, aby sprostała jego wymaganiom i potrzebom?

ODPOWIEDNIA POMPA TO OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII I WODY

Podczas szkolenia wytłumaczymy Ci jakie są czynniki doboru odpowiednich pomp do danych systemów nawadniania. Dowiesz się jak sobie radzić z niskim czy zmiennym ciśnieniem wody i co zrobić, aby je wyregulować. Przekonasz się, że takie zalety jak cicha praca urządzenia, realne oszczędności w rachunkach za energię i wodę oraz łatwy montaż są wartościami, w które klienci są skłonni zainwestować większe środki.

5

Czy rozwój trendów w systemach nawadniania i trendów związanych ze stylem życia ma wpływ na rozwój Twojego biznesu?

NOWE TRENDY W NAWADNIANIU

Aby rozwijać swój biznes trzeba rozumieć przyczyny i kierunki rozwoju produktów, jak również śledzić zmieniające się zachowania i potrzeby klientów. Zaprezentujemy Ci nowe produkty i rozwiązania, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz wypływają pozytywnie na środowisko i ich użytkowników.

6

Czy lubisz dzielić się wiedzą, poznawać nowych, ciekawych ludzi?

WYMIANA DOŚWIADCZEŃ

W czasie naszych szkoleń kładziemy duży nacisk na atmosferę i wzajemny szacunek. Dużą wartością dla uczestników jest wzajemne poznawanie się, dyskusje, wymiana doświadczeń i swobodna atmosfera.

Nasza oferta szkoleń jest skierowana zarówno do początkujących instalatorów jak i do doświadczonych specjalistów. Zakres wiedzy pomoże Ci lepiej zrozumieć złożoność specyfiki różnych rozwiązań w zależności od potrzeb i zastosowania.

do 10.04.2024

1000
Bon szkoleniowy

10% zniżki na cały asortyment Drago. Do wykorzystania na jednorazowy zakup na min. kwotę 1000 zł netto (max. 10 000 zł netto).

Agenda
szkolenia

Agenda - szkolenie stopień I
Pobierz
Agenda - szkolenie stopień II
Pobierz
TRYB
STACJONARNY
CZAS TRWANIA
– 7 GODZ.
CERTYFIKAT UKOŃCZENIA
SZKOLENIA
BON
SZKOLENIOWY

Oferta nowych szkoleń będzie dostępna wkrótce

Systemy Automatycznego Nawadniania
Stopień I
400
zarejestruj się
Woda i Światło w terenach zieleni
Stopień II
400
zarejestruj się