Szukasz rzetelnych informacji
w zakresie pielęgnacji
i projektowania terenów zielonych?

Cała nasza wiedza jest
do Twojej dyspozycji!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Prowadzimy szkolenia i webinary z zakresu m.in.:
> automatycznych systemów nawadniania,
> niskonapięciowego oświetlenia zewnętrznego,
> robotów koszących
> oraz wielu innych zagadnień.

KALENDARZ SZKOLEŃ

Systemy automatycznego nawadniania - stopień I

Systemy automatycznego nawadniania - stopień II

DOSTĘPNE TERMINY:

pobierz agendę szkolenia

DOSTĘPNE TERMINY:

pobierz agendę szkolenia

Udział w tym szkoleniu zapewni Ci rzetelną wiedzę w zakresie Systemów Automatycznego Nawadniania w odniesieniu do ogrodów prywatnych i terenów komercyjnych. W trakcie szkolenia dowiesz się jak dobrać podstawowe produkty, technologię, jakie są zasady projektowania oraz montażu instalacji irygacyjnej. Szkolenie I stopnia to oferta dla początkujących instalatorów, architektów krajobrazu oraz osób planujących działania projektowo-montażowe.

Udział w tym szkoleniu zapewni Ci rzetelną wiedzę w zakresie Systemów Automatycznego Nawadniania w odniesieniu do Terenów Instytucjonalnych, Publicznych oraz Obiektów Sportowych. W trakcie szkolenia zapoznasz się z nowoczesnymi systemami sterowania, produktami opartymi m.in. o zdalne technologie zarządzania, konfiguracje instalacyjne w odniesieniu do boisk piłkarskich oraz systemy pompowe. Szkolenie II stopnia to oferta dla praktykujących instalatorów oraz osób zaangażowanych w działania projektowo- montażowe, chcących poszerzyć swoją wiedzę w w/w zakresie.

Gdańsk

Gdańsk

05/03/2020

Systemy automatycznego nawadniania - stopień I

Systemy automatycznego nawadniania - stopień II

DOSTĘPNE TERMINY:

DOSTĘPNE TERMINY:

pobierz agendę szkolenia

Udział w tym szkoleniu zapewni Ci rzetelną wiedzę w zakresie Systemów Automatycznego Nawadniania w odniesieniu do ogrodów prywatnych

i terenów komercyjnych. W trakcie szkolenia dowiesz się jak dobrać podstawowe produkty, technologię, jakie są zasady projektowania

oraz montażu instalacji irygacyjnej. Szkolenie I stopnia to oferta

dla początkujących instalatorów, architektów krajobrazu oraz osób planujących działania projektowo-montażowe.

Udział w tym szkoleniu zapewni Ci rzetelną wiedzę w zakresie Systemów Automatycznego Nawadniania w odniesieniu do Terenów Instytucjonalnych, Publicznych oraz Obiektów Sportowych. W trakcie szkolenia zapoznasz się

z nowoczesnymi systemami sterowania, produktami opartymi m.in. o zdalne technologie zarządzania, konfiguracje instalacyjne w odniesieniu do boisk piłkarskich oraz systemy pompowe. Szkolenie II stopnia to oferta dla praktykujących instalatorów oraz osób zaangażowanych w działania projektowo- montażowe, chcących poszerzyć swoją wiedzę w w/w zakresie.

Gdańsk

05/03/2020

pobierz agendę szkolenia

19/02/2021

pobierz agendę szkolenia

pobierz agendę szkolenia

05/02/2021
12/02/2021
26/02/2021
05/03/2021
12/03/2021
19/03/2021

Roboty koszące Wiper

Szkolenie I stopnia - podstawowe

DOSTĘPNE TERMINY:

pobierz agendę szkolenia

Uczestnik dwudniowego szkolenia pozna gamę produktową robotów koszących Wiper Premium, a także zasady doboru robota do ogrodu, na zasadzie przykładów i ćwiczeń. Zostanie przeszkolony z zasad instalacji i konfiguracji robota (teoria plus praktyka). Przejdzie podstawowe szkolenie serwisowe z diagnostyki i wymiany podstawowych elementów. Pozna zasady sprzedaży robotów koszących – pokazy, język korzyści, zamykanie oferty.

DOSTĘPNE TERMINY:

Zapisy indywidualne: roboty@drago.pl

DOSTĘPNE TERMINY:

Udział w tym szkoleniu zapewni Ci rzetelną wiedzę w zakresie Nawozów i Nasion. W trakcie szkolenia dowiesz się jak dobrać podstawowe produkty, jakie jest ich zastosowanie, a także będziesz miał okazje porozmawiać o konkretnych przykładach problemów z trawnikami z Twojej pracy.

pobierz agendę szkolenia

Od nasion do pięknego trawnika – pełna instrukcja obsługi

SZKOLENIE NIEODPŁATNE
Zapisy: szkolenia@drago.pl

Michał Dziobko

Paweł Meger

Absolwent Politechniki Gdańskiej, Projektant i Kierownik Zespołu Technicznego w Drago, doświadczony konsultant największych światowych producentów automatycznych systemów nawadniania zieleni. Autor i koordynator licznych projektów irygacyjnych w Polsce i za granicą potwierdzonych pracami wykonawczo-nadzorczymi. Posiada wieloletnie doświadczenie
w organizacji i prowadzeniu szkoleń tematycznych dla klientów.

Absolwent Politechniki Gdańskiej, projektant oraz specjalista ds. systemów automatycznego nawadniania. Posiada dziesięcioletnią praktykę doradczo-projektowo-instalacyjną w zakresie irygacji ogrodów przydomowych, terenów instytucjonalnych, parków miejskich i obiektów sportowych.

Lucyna Bach

Specjalistka ds. systemów nawadniania, projektantka. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie doradztwa oraz projektowania instalacji irygacyjnych. Wszechstronna osobowości pozwala na bardzo sprawną obsługę techniczno-handlową.

Wypróbuj nasze umiejętności i wiedzę w praktyce

Doradca techniczno-handlowy. Posiada wieloletnie doświadczenie doradcze
w zakresie sprzedaży systemów nawadniania, stabilizacji gruntu, systemów oświetlenia. Współpraca
z Łukaszem jest gwarancją kompleksowej obsługi oraz pełnego wsparcie przed i posprzedażowego.

Łukasz Kołodziej

Wypróbuj nas
w praktyce

Specjalizuje się w zarządzaniu produktem, posiada kilkuletnie doświadczenie jako Product Manager. Pasjonat szeroko pojętej technologii użytkowej i domowej, szkoleniowiec. Doświadczenie zdobywał u dystrybutora robotów odkurzających iRobot oraz u producenta robotów koszących Friendly Robotics (obecnie MTD). Jako jedna z nielicznych osób w Polsce zna większość robotów domowych i ogrodowych od podszewki.

Michał Bugajski

Absolwent SGGW w Warszawie. Doświadczony przedstawiciel niemieckiej firmy Bruno Nebelung GmbH na teren Polski. Firma od prawie 100 lat dostarcza swoje produkty, najwyższej jakości dla branży ogrodniczej. Specjalista w zakresie doboru mieszanek nasion traw, nawozów, zakładania i pielęgnacji trawników.

Wojciech Bartnicki

O NAS

Akademia Drago to platforma doskonalenia i rozwoju zawodowego dedykowana profesjonalistom. Nasza oferta szkoleniowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie instalatorów, projektantów oraz innych osób zajmujących się pielęgnacją i tworzeniem terenów zielonych.

ZAPROPONUJ SZKOLENIE

Jeżeli w zaproponowanym na stronie programie nie odnalazłeś interesującego Cię tematu to nic straconego, napisz do nas, chętnie poszerzymy naszą ofertę.

Jeśli szukasz informacji na temat najnowszych rozwiązań i technologii w zakresie projektowania i pielęgnacji terenów zielonych oraz ich praktycznego wykorzystania w codziennej pracy to zapraszamy na szkolenia do Akademii Drago.

SZKOLEŃ

OSÓB

PROJEKTÓW

400

6000

7000

PRZEPROWADZILIŚMY

PONAD

PRZESZKOLILIŚMY PONAD

OPRACOWALIŚMY PONAD

PRZEPROWADZILIŚMY PONAD

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

Nie zwlekaj!

Zapisz się już dziś!

Lucyna Bach

email: p.meger@drago.pl

tel.: +48 601 515 760

Doradca Techniczny ds. Nawadniania Projektant

Paweł Meger

email: m.dziobko@drago.pl

Kierownik Zespołu Technicznego Projektant

Michał Dziobko

Doradca Techniczny ds. Nawadniania Projektant

email: l.bach@drago.pl

tel.: +48 693 418 330

Nasz zespół

Zapisz się na szkolenie!

Doradca Techniczno-Handlowy

email: l.kolodziej@drago.pl

tel.: +48 695 418 339

Łukasz Kołodziej

www.drago.pl

szkolenia@drago.pl

ul. Kartuska 370

80-125 Gdańsk

Kontakt

Wszelkie prawa zastrzeżone © Drago Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Kartuska 370

80-125 Gdańsk

szkolenia@drago.pl

Drago Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Kartuska 370

80-125 Gdańsk

szkolenia@drago.pl