Szukasz rzetelnych informacji
w zakresie pielęgnacji
i projektowania terenów zielonych?

Cała nasza wiedza jest
do Twojej dyspozycji!

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Prowadzimy szkolenia i webinary z zakresu m.in.:
> automatycznych systemów nawadniania,
> niskonapięciowego oświetlenia zewnętrznego,
> robotów koszących
> oraz wielu innych zagadnień.

KALENDARZ SZKOLEŃ

Systemy automatycznego nawadniania (I) z uwzględnieniem wybranych produktów, technologii i zasad projektowania. Ogrody Przydomowe i Tereny Komercyjne

Systemy automatycznego nawadniania (II). Technologie, produkty i zasady projektowania
w odniesieniu do: obiektów sportowych, terenów publicznych i instytucjonalnych.

DOSTĘPNE TERMINY:

pobierz agendę szkolenia

DOSTĘPNE TERMINY:

pobierz agendę szkolenia

Udział w tym szkoleniu zapewni Ci rzetelną wiedzę w zakresie Systemów Automatycznego Nawadniania w odniesieniu do ogrodów prywatnych i terenów komercyjnych. W trakcie szkolenia dowiesz się jak dobrać podstawowe produkty, technologię, jakie są zasady projektowania oraz montażu instalacji irygacyjnej. Szkolenie I stopnia to oferta dla początkujących instalatorów, architektów krajobrazu oraz osób planujących działania projektowo-montażowe.

Udział w tym szkoleniu zapewni Ci rzetelną wiedzę w zakresie Systemów Automatycznego Nawadniania w odniesieniu do Terenów Instytucjonalnych, Publicznych oraz Obiektów Sportowych. W trakcie szkolenia zapoznasz się z nowoczesnymi systemami sterowania, produktami opartymi m.in. o zdalne technologie zarządzania, konfiguracje instalacyjne w odniesieniu do boisk piłkarskich oraz systemy pompowe. Szkolenie II stopnia to oferta dla praktykujących instalatorów oraz osób zaangażowanych w działania projektowo- montażowe, chcących poszerzyć swoją wiedzę w w/w zakresie.

Gdańsk

Gdańsk

05/03/2020

Roboty koszące Wiper

Szkolenie I stopnia - podstawowe

DOSTĘPNE TERMINY:

pobierz agendę szkolenia

Uczestnik dwudniowego szkolenia pozna gamę produktową robotów koszących Wiper Premium, a także zasady doboru robota do ogrodu, na zasadzie przykładów i ćwiczeń. Zostanie przeszkolony z zasad instalacji i konfiguracji robota (teoria plus praktyka). Przejdzie podstawowe szkolenie serwisowe z diagnostyki i wymiany podstawowych elementów. Pozna zasady sprzedaży robotów koszących – pokazy, język korzyści, zamykanie oferty.

DOSTĘPNE TERMINY:

Zapisy indywidualne: roboty@drago.pl

DOSTĘPNE TERMINY:

Udział w tym szkoleniu zapewni Ci rzetelną wiedzę w zakresie Nawozów i Nasion. W trakcie szkolenia dowiesz się jak dobrać podstawowe produkty, jakie jest ich zastosowanie, a także będziesz miał okazje porozmawiać o konkretnych przykładach problemów z trawnikami z Twojej pracy.

pobierz agendę szkolenia

Od nasion do pięknego trawnika – pełna instrukcja obsługi

SZKOLENIE NIEODPŁATNE
Zapisy: szkolenia@drago.pl

Michał Dziobko

Paweł Meger

Absolwent Politechniki Gdańskiej, Projektant i Kierownik Zespołu Technicznego w Drago, doświadczony konsultant największych światowych producentów automatycznych systemów nawadniania zieleni. Autor
i koordynator licznych projektów irygacyjnych w Polsce i za granicą potwierdzonych pracami wykonawczo-nadzorczymi. Posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu szkoleń tematycznych dla klientów.

Absolwent Politechniki Gdańskiej, projektant oraz specjalista ds. systemów automatycz-nego nawadniania. Posiada dziesięcioletnią praktykę doradczo-projektowo-instalacyjną w zakresie irygacji ogrodów przydomowych, terenów instytucjonalnych, parków miejskich i obiektów sportowych.

Grzegorz Sławuta

Specjalista ds. techniczno-serwisowych, posiada wieloletnią praktykę w zakresie serwisu i naprawy urządzeń mechatro-nicznych. Odpowiedzialny za montaż oraz diagnostykę robotów koszących serii Wiper Premium, oraz zaawansowane szkolenia serwisowe dla instalatorów i dystrybutorów.


Wypróbuj nasze umiejętności i wiedzę w praktyce

Specjalizuje się w zarządzaniu produktem, posiada kilkuletnie doświadczenie jako Product Manager. Pasjonat szeroko pojętej technologii użytkowej i domowej, szkoleniowiec. Doświadczenie zdobywał u dystrybutora robotów odkurzających iRobot oraz u producenta robotów koszących Friendly Robotics (obecnie MTD). Jako jedna z nielicznych osób w Polsce zna większość robotów domowych i ogrodowych od podszewki.

Michał Bugajski

Wypróbuj nas
w praktyce

Specjalizuje się w zarządzaniu produktem, posiada kilkuletnie doświadczenie jako Product Manager. Pasjonat szeroko pojętej technologii użytkowej i domowej, szkoleniowiec. Doświadczenie zdobywał u dystrybutora robotów odkurzających iRobot oraz u producenta robotów koszących Friendly Robotics (obecnie MTD). Jako jedna z nielicznych osób w Polsce zna większość robotów domowych i ogrodowych od podszewki.

Michał Bugajski

Absolwent SGGW w Warszawie. Doświadczony przedstawiciel niemieckiej firmy Bruno Nebelung GmbH na teren Polski. Firma od prawie 100 lat dostarcza swoje produkty, najwyższej jakości dla branży ogrodniczej. Specjalista w zakresie doboru mieszanek nasion traw, nawozów, zakładania i pielęgnacji trawników.

Wojciech Bartnicki

O NAS

Akademia Drago to platforma doskonalenia i rozwoju zawodowego dedykowana profesjonalistom. Nasza oferta szkoleniowa jest odpowiedzią na zapotrzebowanie instalatorów, projektantów oraz innych osób zajmujących się pielęgnacją i tworzeniem terenów zielonych.

ZAPROPONUJ SZKOLENIE

Jeżeli w zaproponowanym na stronie programie nie odnalazłeś interesującego Cię tematu to nic straconego, napisz do nas, chętnie poszerzymy naszą ofertę.

Jeśli szukasz informacji na temat najnowszych rozwiązań i technologii w zakresie projektowania i pielęgnacji terenów zielonych oraz ich praktycznego wykorzystania w codziennej pracy to zapraszamy na szkolenia do Akademii Drago.

SZKOLEŃ

OSÓB

PROJEKTÓW

400

6000

7000

PRZEPROWADZILIŚMY

PONAD

PRZESZKOLILIŚMY PONAD

OPRACOWALIŚMY PONAD

PRZEPROWADZILIŚMY PONAD

Drago Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Kartuska 370

80-125 Gdańsk

szkolenia@drago.pl