Za nami wyjątkowe Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2021. Wyjątkowe z dwóch powodów: Po pierwsze, twórcy postanowili zorganizować targi jesienią – tuż po zakończonym sezonie. Do tej pory odbywały się one przed sezonem, czyli na początku roku. Po drugie, dłuższa przerwa w organizacji spowodowana pandemią covid-19 sprawiła, że zarówno goście jak i wystawcy traktowali Gardenię jako szansę na przywrócenie „normalnych relacji”, tak mocno ograniczonych w 2020 roku.
Dla nas również była to okazja, żeby spotkać się z naszymi stałymi klientami i porozmawiać o minionym sezonie, współpracy i planach na przyszłość.
Dziękujemy naszym klientom, przede wszystkim za tak liczną obecność, chęć rozmowy i dzielenia się uwagami i spostrzeżeniami. To dla nas bardzo pouczające, gdyż dzięki Wam, z pewnością będziemy mogli rozwijać się we właściwym kierunku.
Podziękowania należą się również naszemu zespołowi Drago – za organizację, ciężką pracę i zaangażowanie!
Do zobaczenia w przyszłym roku!